Xhaka i përgjigjet ashpër legjendës së futbollit francez

Xhaka i përgjigjet ashpër legjendës së futbollit francez

Granit Xhaka i është kthyer me tone të ashpra ish-futbollistit të Manchester United dhe Juventusit, Patrice Evra, i cili i etiketoi “bebe” lojtarët e Arsenalit pas humbjes 1-0 në fushën e Sheffieldit.më shumë në Insporti.com