Ylli i Juves nuk do të nënshkruaj kontratën e re me ta

Ylli i Juves nuk do të nënshkruaj kontratën e re me ta

Sipas Fabrizio Romanos, ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk do të nënshkruaj kontratën e re me ta, transmeton Insajderi.

“Zonja e vjetër” tani po pret Ronaldon dhe agjentin e tij, Jorge Mendes që të vendosin nëse portugezi do të largohet nga klubit apo jo.

Cristiano i skadon kontrata me “bianconerët” në qershor të vitit 2022.

Derisa emri i tij është përfolur për në një transferim te PSG ose rikthim te Manchester United./insajderi.com