Ylli i Kosovës transferohet në Serie A?

Ylli i Kosovës transferohet në Serie A?

Idriz Voca mund të largohet nga Luzerni gjatë afatit kalimtar veror.

Mesfushori qendror ka pasur një sezon mjaftë të mirë me fanellën bardh e kaltër në Superligën e Zvicrës.

Në 36 ndeshje zyrtare mes kampionatit e Kupës, Voca ka shënuar një gol dhe ka bërë pesë asistime.

Lajmi i plotë në Insporti.com