Ylli i ri s’e ka ndërmend ta pres Realin – Bayern e PSG afër të nënshkruajnë me 17 vjeçarin

Ylli i ri s’e ka ndërmend ta pres Realin – Bayern e PSG afër të nënshkruajnë me 17 vjeçarin

Ylli i ri nuk e ka ndërmend të pres për Real Madrid-in.

Bayern Munich dhe Paris Saint Germain kanë lëvizur para Realit në garën për nënshkrimin me Eduardo Camavinga, shkruan AS, njofton Insajderi.

Madrilenët s’janë duke shikuar për ndonjë transferim të madh dhe raportohet se Camavinga nuk e ka ndërmend të pres më gjatë.

Siç njoftohet nga Goal, Bayern janë më afër ta bëjnë të vetin 17 viçarin e Rennes./Insajderi.com