Zbritje deri në 50% në pikën e re të supermarketeve SPAR  

Zbritje deri në 50% në pikën e re të supermarketeve SPAR  

Pas hapjes së pikave në Taslixhe dhe Rrugën C, dje u hap pika e tretë e gjigantit të supermarketeve SPAR në Swiss Mall në Prishtinë!

Në hapje dje u tha se  përveç cilësisë që SPAR po u ofron qytetarëve, shtrija e këtij gjiganti mundëson edhe  krijimin e vendeve të reja të punës, numri i të cilëve parashihet të shkojë në 1500 veta.

Dhe menjëherë pas hapjes së pikës së re SPAR ofron zbritje deri në 50% në shumë produkte.

Përfito nga kjo zbritje, vizito pikën e re të supermarketeve SPAR në Swiss Mall në Prishtinë.

Për tu njoftuar me çmimet promocionale në SPAR marekt shikoni videon në vazhdim :

Tani edhe në Swiss Mall

Ju mirëpresim tani edhe në pikën tonë të tretë në Swiss Mall (tek rrethi në Çagllavicë), në Prishtinë.Oferta e vërtetë nga 11 deri më 18 korrik 2019.#memirenespar

Gepostet von SPAR Kosova am Donnerstag, 11. Juli 2019