Zbulohet çfarë i ka bërë Wanda Icardit gjatë pushimeve

Zbulohet çfarë i ka bërë Wanda Icardit gjatë pushimeve

Nga Argjentina mbërrin një kuriozitet në lidhje me çiftin Icardi-wanda ndodhur një vit më parë, kur të dy nuk ishin ende të martuar dhe që po i kalonin pushimet në një jaht.

Historinë simpatike e ka zbuluar gazetari argjentinas, Angel de Brito, i cili shpjegon se si Ëanda Nara ishte fort mirë e vetëdijshme se shumë femra të bukura po mundoheshin t’i afroheshin Mauritos së saj, me shume ne Insporti.com