Zbulohet paga “marramendëse” që do ta ketë Eriksen tek Interi

Zbulohet paga “marramendëse” që do ta ketë Eriksen tek Interi

Inter pritet që të prezantojë në ditët e ardhshme edhe blerjen e tretë të këtij afati kalimtar pas Young dhe Moses.detajet në Insporti.com.