Zeneli dhe Berisha ftohen nga Reims për ndeshjen e Ligës së Evropës

Zeneli dhe Berisha ftohen nga Reims për ndeshjen e Ligës së Evropës

Valon Berisha dhe Arbër Zeneli janë ftuar në ndeshjen kualifikuese për Ligën e Evropës së Reims e cila ndeshet kundër Servette.

Në formacionin e publikuar nga skuadra franceze shihen edhe dyshja kosovare Berisha e Zeneli.

Ky takim do të zhvillohet të enjten nga ora 20:45.

Nuk dihet nëse lojtarët do të startojnë nga minuta e parë në ndeshjen e vlefshme për kualifikim në Ligën e Evropës. /Insajderi.com.