fbpx

Zhdrella refuzon këtë ofertë marramendëse

Zhdrella refuzon këtë ofertë marramendëse

Mentor Zhdrella vazhdon të mbetet një nga futbollistët më të mirë në Kosovë dhe ndër më të paguarit në dekadën e fundit në futbollin e Kosovës…vazhdo