Zidane befason të gjithë me deklaratën e tij për Bale

Zidane befason të gjithë me deklaratën e tij për Bale

Zinedine Zidane ka konfirmuar largimin e yllit uellsian Gareth Bale.

Trajner francez i Real Madridit në konferencën e tij për shtyp ka bërë të ditur se Bale është në procedurat të largimit dhe shumë shpejt do të bëhet me klub të ri, më shumë në Insporti.com.