Zidane infektohet me COVID-19

Zidane infektohet me COVID-19

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është infektuar me COVID-19, njofton Insajderi.

Lajmin e ka kumtuar klubi mbretëror përmes llogarisë në Twitter dhe po ashtu bdihmës trajneri i Real Madridit tregoi gjatë një konference për media.

Zidane nuk do të jetë pjesë në ndeshjen që klubi e tin e luan kundër Alaves.

Zidane ka hyrë në vet-izolim për disa javë. /Insajderi.com