Zidani do largohet nga Real Madrid

Zidani do largohet nga Real Madrid

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit pasi kushtet në klub nuk janë ashtu siç i kishin premtuar, shkruan Goal, njofton Insajderi.

Goal, duke cituar Diarigol, raporton se Zidanes i ishte thënë se do t’ia sjellin Paul Pogban, Sadio Manen dhe Eduardo Camavinga, por asnjë nga ta nuk ka ardhur.

Meqë nuk kanë ardhur lojtarët e dëshiruar nga Zidane, Goal raporton se është arritur marrëveshje e përbashkët mes klubit e Zidane dhe ai do të largohet./Insajderi.com