Zyrtare: Festim Alidema nënshkruan me skuadrën e re

Zyrtare: Festim Alidema nënshkruan me skuadrën e re

Festim Alidema tashmë është prezantuar te skuadra e tij e re në Kroaci, Slovan Belupo. 21-vjeçari ka kaluar në kampionatin kroat nga skuadra e Llapit.

Alidema në IPKO Superligën e Kosovës në 30 takime kishte shënuar 12 gola dhe kishte dhuruar gjashtë asistime.

Lexo më shumë