Zyrtare: Publikohet orari i ndeshjeve të Superligës, derbi që në xhiron e parë

Zyrtare: Publikohet orari i ndeshjeve të Superligës, derbi që në xhiron e parë

Këtë fundjavë do të nisë edicioni i ri i garave në IPKO Superligën e Kosovës dhe tashmë është caktuar termini i ndeshjeve të javës së parë.

Tri ndeshje do të zhvillohen të shtunën, derisa tri të tjera të dielën, bën të ditur FFK-ja, transmeton Insporti

Kampioni aktual, Feronikeli, e nis stinorin e ri në ndeshjen derbi kundër Drenicës.

Lexoni më shumë