Zyrtare: Werder Bremeni me komunikatë për Rashicën

Zyrtare: Werder Bremeni me komunikatë për Rashicën

Milot Rashica e nisi me asistim edicionin e ri te Werder Bremeni.

Por vetëm disa minuta pas asistimit, ylli i Kosovës është dashur ta lëshojë fushën e lojës.

Ai ka pësuar një lëndim dhe është detyruar ta lëshojë fushën para kohe, në ndeshjen e djeshme ndaj Fortuna Dusseldorfit.

Lexo më shumë