Vajza e Beyonce dhe Jay-Z fiton Grammy në moshën tetë vjeçare

Vajza e Beyonce dhe Jay-Z fiton Grammy në moshën tetë vjeçare

Një nominim për Grammy është një vlerësim prestigjioz.

Dhe vajza e madhe e Beyoncé dhe Jay-Z, Blue Ivy, tetë vjeç, ka shansin të zgjedhë një gong pasi Akademia e Regjistrimit njoftoi se mamaja e saj  ishte në garën për videoklipin më të mirë për Brown Skin Girl, të cilën ajo paraqitet.

Blue Ivy e cila ka huazuar zërin në hapjen dhe në fund të këngës hit nuk ishte fillimisht në listën e të nominuarve, por ditët e fundit Grammys azhurnoi faqen e saj të internetit.

Këngëtarja Wizkid e cila këndon në këngë dhe luan në video po i bashkohet Blue Ivy në listë, meqenëse u ndryshua./Insajderi.com

Mirror