Rusia ‘bllokon’ Jori Dellin!

Rusia ‘bllokon’ Jori Dellin!

Jori Delli është shumë aktive në rrjete sociale, duke postuar nga jeta e saj e përditshme dhe bashkëpunimet e saj në projekte.

Ditën e sotme Jori i ka habitur të gjithë, pasi i ka ndodhur diçka e papritur.

Një video në Instagramin e saj duket se është bllokuar nga Rusia dhe nuk mund të shikohet në rrjetet sociale të atij vendi.

Jori e ka ndarë me përcjellësit e saj:

Ndërkohë, pas mbarimit të “BBV” Krist Aliaj dhe Jori Delli janë takuar shpesh herë me njëri-tjetrin dhe këtë na e kanë treguar me postimet e tyre në rrjete sociale aq sa mes tyre aludohej se mund të kishin diçka më shumë se thjesht miqësi.

Së fundmi Jori u ka dhënë një përgjigje këtyre thashethemeve duke postuar në Instastory një mesazh të një ndjekësi, e cila ka thënë se ata duken si shokë me benefite dhe Jori i ka dhënë një përgjigje.