Mozzik ka një mesash për Hanën: Nuk do të jem kurrë një baba i keq

Mozzik ka një mesash për Hanën: Nuk do të jem kurrë një baba i keq

Reperi i njohur Mozzik, shpeshherë ka shprehur dashurinë dhe kujdesin që ka ndaj vajzës së tij, Hanës.

Mozzik jeton në Kosovë, ndërsa Hana jeton në Zvicër së bashku me Loredanën.

Së fundmi, Luizi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, tha se nuk do të jetë kurrë një baba i keq.

“Unë mund të jem shumëçka, por një baba i keq nuk do të jetë kurrë njëra prej tyre”, thuhet në postimin që ai ka publikuar.

Mozzik gjithashtu i ka kushtuar edhe një këngë vajzës së tij.