Unikkatil vjen me këngën “Ala”

Unikkatil vjen me këngën “Ala”

Reperi Unikkatil e ka sjellë projektin e ri muzikor që mban titullin “Ala”.

Gjatë paralajmërimit të projektit të ri, Unikkatil kishte bërë të ditur se gjatë këtij sezoni, do të sjellë edhe realizime të tjera.

Ndryshe, kënga “Je ngulë” që ishte duet me me Don Phenom, ka qenë ndër realizimet e fundit muzikore të reperit.

Kënga ishte publikuar në gusht të vitit të kaluar dhe numëron mbi dy milionë dëgjime në YouTube.