2021-ta nisi shumë ëmbël për reperin shqiptar – ai u bë baba për herë të parë

2021-ta nisi shumë ëmbël për reperin shqiptar – ai u bë baba për herë të parë

Për reperin shkodran, Don Phenom 2021-ta nisi shumë ëmbël.

Ai u bë baba për herë të parë dhe lajmin e ëmbël e ndau me ndjekësit me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagra, njofton Insajderi.

Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër të një djali që i lanë emrin, Troi.

“Djali im Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë. Gëzuar 2021”, shkroi ai teksa ndau një video të të birit, duke i mbuluar fytyrën. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Don Phenom (@donphenomofficialpage)