3 hapa të thjeshtë për veshjen e përsosur të vjeshtës inspiruar nga Hailey Bieber

3 hapa të thjeshtë për veshjen e përsosur të vjeshtës inspiruar nga Hailey Bieber

Hailey Bieber ka dëshmuar veten në artin e veshjes transicionale të stinëve. Dhe për fat të mirë, stili i saj është lehtë i realizueshëm.

Supermodelja arrin të duket gjithnjë bukur dhe e kuruar me një formulë të thjeshtë me 3 hapa: një pallto e gjatë, xhinse apo pantallona dhe një bluzë, njofton Insajderi.

Së fundmi në një paraqitje në New York, ajo u pa me një palë pantallona lëkure, bluzë me kapele dhe një pallto të gjatë – duke kompletuar kështu pamjen e saj ‘monokrom’ e gjitha në të zeza.

 

View this post on Instagram

 

@haileybieber in @ysl Pants @therow Boots @bottegaveneta Bag @alexanderwangny Hoodie & @lemaire_official Jacket 📸 @elderordonez1

A post shared by Maeve Reilly (@stylememaeve) on

Në pamjen tjetër, ajo spërkati pak ngjyra në veshjen e saj. Një pallto e gjatë lëkurë ngjyrë krem e kombinuar me një palë pantallona ngjyrë vishnje. Nën pallto ajo zgjodhi të vishte një këmishe transparente me një fjongo të qafe ngjyrë kafe.

 

View this post on Instagram

 

@haileybieber in @ysl by @anthonyvaccarello Full Look #ProudStylist Glam @daniellepriano @katiejanehughes

A post shared by Maeve Reilly (@stylememaeve) on

E për një veshje akoma më të rehatshme për ditën, aplikoni të njëjtën formulë. Një pale xhinse ngjyrë të hapur dhe shumë të gjëra, një bluzë të thjeshtë, që në rastin e Bieber ajo zgjodhi një të vershë pastel, dhe një pallto të gjatë ‘pellush’ po e njëjta ngjyrë si bluza. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

Not the brand new @bottegaveneta tho 😫 @haileybieber #ProudStylist

A post shared by Maeve Reilly (@stylememaeve) on