“30 mijë euro bakshish në dasma”, Aida Doçi flet për kolegët e saj

“30 mijë euro bakshish në dasma”, Aida Doçi flet për kolegët e saj

Këngëtarja, Aida Doçi është njëra nga emrat më të kërkuar të skenës shqiptare për të kënduar në dasma.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në një intervistë ku folur për jetën private dhe atë profesionale.

Këngëtarja, nuk zbuloi detaje rreth çmimit të saktë, mirëpo tha se nuk i ka munguar bakshishi gjatë kohës kur ajo qenë e ftuar në ahengje familjare.

Tutje, Aida Doçi kritikoi disa nga këngëtarët të cilët deklarojnë se çmimet e bakshisheve kanë qenë deri në 30 mijë euro ndërsa shtoi se asaj nuk i ka ndodhur kjo gjë.

“Njerëzit që të thirrin ty në dasmë dhe kudo që të thirrin me këndu, ata përderisa të kanë zgjedh kanë me u kënaq me ty dhe kanë me t’qit edhe bakshish dhe edhe mu m’ka ndodh mem qit bakshish amo nuk kisha mujt me cek ndonjë shifër të madhe, për arsye se mu hala nuk m’ka ndodh sikur disa këngëtarë që i dëgjoi ndoshta që nuk din me këndu, hiç thojnë i kena marr ka 30-50 mijë euro bakshish sot. Mu për veti nuk më ka ndodh kjo hala, dmth kam marr bakshish por jo me shifra të mëdhaja”, tha Aida.

Aida po ashtu ka folur për martesën me bashkëshortin e saj, Naser Qelin.

Aida Doçi dhe Naser Qeli

Ajo ka treguar se gjatë kohës së martesës nga komentet negative ka përjetuar edhe depresionin./Insajderi.com