A do të ketë sezon të ri për “Ginny & Georgia”?

A do të ketë sezon të ri për “Ginny & Georgia”?

Seriali televiziv komedi romantike në Netflix “Ginny dhe Georgia” është rinovuar zyrtarisht për sezonin 2-të njofton Insajdero.

Sezoni 1 u shfaq premierë në Netflix më 24 shkurt 2021. Antonia Gentry dhe Brianne Howey luanin si dyshja, vajza dhe nënë Ginny dhe Georgia përkatësisht, ndërsa Diesel La Torraca, Jennifer Robertson, Felix Mallard, Sara Ëaisglass, Scott Porter dhe Raymond Alblack ishte pjesë e trupës së aktorëve.

Varietet konfirmon që Netflix ka dhënë dritën jeshile për sezonin 2. Lajmi vjen më pak se dy muaj nga data e premierës së shfaqjes. Ashtu si sezoni 1, sezoni 2 do të ketë episode që bëjnë 10 orë.

Duket se shumica e aktorëve do të kthehen për sezonin e dytë të shfaqjes. /Insajderi.com