A është në lidhje të re? Nora përgjigjet me një fjalë

A është në lidhje të re? Nora përgjigjet me një fjalë

Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentuar. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta respektojë Norën.

Ndërsa Nora foli për herë të parë në një intervistë për “Prive”, ku tha se nuk ka çfarë të shtojë asgjë.

“S’kam ç’të shtoj, vetëm i uroj gjithë të mirat”, tha Nora.

Gazetari e pyeti këngëtaren edhe për lidhjen e re që po përflitet. “Ka thashetheme se je në lidhje të re”, i tha gazetari ndërsa Nora iu përgjigj: “Bye”.

 

Review – Stupcat / Historia e humorit kosovar

Review – Stupcat / Historia e humorit kosovar

Gepostet von Review am Samstag, 19. Oktober 2019