“A janë këngëtarët dosta”- Flet Lumi B

“A janë këngëtarët dosta”- Flet Lumi B

Në edicionin e fundit të emisionit RevieW kanë qenë të ftuar dy rep-artistët e njohur të estradës shqiptare, Lumi B dhe Bardool.

Lumi B që nga fillimet e karrierës e deri në ditët e sotme ka qëndruar në tregun muzikorë duke lansuar këngë e bashkëpunime.

Bardool, i njohur nga kënga ‘Hey’ në bashkëpunim me Dj Blunt dhe Kaos, nuk është parë më deri në vitin 2019 ku solli bashkëpunimin me Lumi B.

Të ftuar në emisionin Review, ata komentuan shoqërinë e reperëve shqiptar.

“A janë këngëtarët dosta, s’jon”, ka thënë Lumi B.

Kujtojmë se ky I fundit fillimet e karrierës së tij i bëri së bashku me Vip Poppa, duke krijuar grupin ‘Kaos’, grup ky që tashmë nuk ekziston.

Review – 25.01.2020

Review – 25.01.2020“E kam sharë me motër”- Lumi B dhe Bardulla tregojnë sekretet në Review

Gepostet von Review am Samstag, 25. Januar 2020