A ka vesh për muzikë? Luana Vjollca vendos të këndojë live

A ka vesh për muzikë? Luana Vjollca vendos të këndojë live

Pavarësisht se mund të ketë  kënduar nëpër koncerte, performancat e saj kanë qenë të shoqëruara me “playback”.

Tashmë Luana Vjollca vendosi të publikonte një video, ku shfaqet duke kënduar “live” në një studio diskografike.

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare solli versionin e saj të këngës “Moj e bukura more”, ndërsa e interpretoi pa ndihmën e muzikës.

“Për pikë të qejfit”, është mbishkrimi i Luanës, në videon e publikuar në Instagram.

View this post on Instagram

Per pike te qejfit!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on