Këngëtarja, Albulena Ukaj me shumë pikëpyetje la një përgjigje të pa thënë për një lidhje të mundshme.<" />

A po i lidh vetëm muzika Albulenën dhe Muharremin, zbulon këngëtarja

A po i lidh vetëm muzika Albulenën dhe Muharremin, zbulon këngëtarja

Këngëtarja, Albulena Ukaj me shumë pikëpyetje la një përgjigje të pa thënë për një lidhje të mundshme.

E ftuar në Prive, më 15 maj, ajo është përgjigjur në pyetjet me “spec” në intervistën e rubrikës “60 sekonda”, përveq njërës.

Në pyetjen se a ka diçka më shumë mes saj dhe Muharrem Ahmetit apo i bashkon vetëm muzika, këngëtarja u përgjigj kështu; ” Ta them mbas interevistës këtë përgjigje”. Kjo po që la shumë aludime në publik.

Mund të themi se ajo i iku të vërtetës duke mos u përgjigjur, por, çfarë e vërtete mund të jetë këtu nuk mund të jemi të sigurt. Ndoshta bukuroshja vetëm ka dashur të provokoj fansat.

E çfarë mendon për martesë?

Albulena u përgjigj duke thënë se nuk e kam menduar ende, kështu që presim të reja nga këngëtarja dhe se a do të zbuloj më vonë për lidhjen e saj me Ahmetin. /Insajderi.com