Adele feston me Chris Brown dhe miqtë e tij në një festë në shtëpinë e saj

Adele feston me Chris Brown dhe miqtë e tij në një festë në shtëpinë e saj

Adele thuhet se shijoi një festë me natën vonë me Chris Brown dhe shokë në shtëpinë e saj.

Burimet kanë thënë se reperi arriti në mes të natës dhe nuk u largua nga shtëpia e saj në Londër deri në orët e para të mëngjesit.

Chris kishte vendosur maskën kundër Covid dhe ishte i rrethuar nga miqtë gjatë mbërritjes.

Veshja e tij ishte jashtëzakonisht e thjeshtë – një kapelë bejsbolli dhe një triko të leshtë.

Një burim i afërt me Adele, 32 vjeç, i tha The Sun: “E gjitha ishte shumë e fshehtë. Ai arriti në mes të natës dhe nuk u largua deri rreth orës 2 të mëngjesit”.

“Ai arriti me makina të mëdha, të nxira dhe me shumë muskuj që e rrethonin”.

Mirror Online u është drejtuar përfaqësuesve të Adele dhe Chris Brown për koment.

Adele dhe Chris kanë marrë pjesë së bashku gjatë viteve, së fundmi në 33 vjetorin e ditëlindjes së Drake.

Muzikantët për herë të parë takuan rrugët kur u ishin së bashku në Çmimet Grammys 2013./Insajderi.com