Adele ka humbur mbi 45 kilogramë dhe njerëzit nuk gabojnë kur thonë se ajo nuk njihet më

Adele ka humbur mbi 45 kilogramë dhe njerëzit nuk gabojnë kur thonë se ajo nuk njihet më

Teksa Beyonce ende po promovonte albumin e saj të shumëpritur të bazuar në filmin “The Lion King”, fansat po prisnin edhe reagimin e fanses më të madhe të saj, Adele, njofton Insajderi.

Adele, 32-vjeçare postoi një imazh në Instagramin e saj me përshkrimin, “Faleminderit Mbretëreshë që gjithmonë na bënë të gjithë të ndjehemi kaq të dashur përmes artit tuaj”, dhe bota fansat mbeten të mahnitur nga pamja e saj pa grim dhe flokët me onde.

Vitin e kaluar, këngëtarja britanike filloi rrugëtimin e saj për humbje peshe dhe rezultatet dramatike që nga atëherë kanë qenë kryetituj në tabloide të panumërta.

Pasi postoi këtë foto virale në ditëlindjen e 32-të, këngëtarja mori shumë kritika për pamjen e saj të rrëshqitshme. Disa njerëz në mediat sociale pohuan se “preferonin Adele-n e vjetër” dhe të tjerë thanë se ajo “as që duket si vetja”.

E vështirë të kënaqësh gjithë botën a po jo?

Por, Adele kaloi në këtë sfidë shëndetësore që të ishte më e shëndetshme. Trajneri i saj personal kishte thënë se po e bënte për veten dhe djalin e saj, Angelo. Sipas trajnerit, Adele insistonte që të humbte peshë, sepse djali i saj meriton një nënë të shëndetshme.

Në fund të fundit, Adele duket më e lumtur, më e buzëqeshur, dhe fansave në të gjithë botën duhet t’iu mjaftojë vetëm kjo. /Insajderi.com

Burimi: Bored Panda