Adelina Tahiri në momente intime me bashkëshortin maqedonas, publikon video

Adelina Tahiri në momente intime me bashkëshortin maqedonas, publikon video

Adelina Tahiri, tashmë po ia shpreh dashurinë bashkëshortit të saj publikisht.

Me postime në ‘Instagram‘, ajo e ka treguar këtë gjë.

Këngëtarja, ka publikuar një video duke e puthur në buzë, burrin e saj. ‘I love u’, ka vendosur një sticker në videon që ka postuar.

Edhe pse më i moshuar se ajo, Adelina nuk e ka problem këtë gjë. Nga martesa me avokatin maqedonas Serjozha Markov, ajo ka lindur  një djal, Jonin.

Sipas disa thashethemeve javë më parë, besohet se Adelina Tahiri është prapë shtatzënë por  nuk ka konfirmuar ndonjë gjë. Ndryshe, edhe pse me kritika të shumta që iu bënë për martesën e saj, ajo i ka lënë të gjitha prapa dhe po shijon jetën bashkëshortore.