Adelina Tahiri pozon brenda veturës 40 mijë euroshe

Adelina Tahiri pozon brenda veturës 40 mijë euroshe

Adelina Tahiri nuk heziton aspak të ekspozojë jetën luksoze që ajo bën.

Garderoba e saj përbëhet nga markat më të shtrenjta në botë.

Por, kësaj radhe këngëtarja nga Shkupi ka zbuluar pamje të veturës së saj luksoze.

“Mercedes C Clas Coupe” është vetura e saj e cila me një të kërkuar në internet duket se lap shifrën e afro 40 mijë eurove.

Adelina Tahiri ka dy vite që është martuar me maqedonasin Serzhjo Markov me të cilin ka dhe një djalë të quajtur Jon.

 

 

Historia e filmit “Cirku Fluturues”