Adriana Matoshi bëhet tërësisht bionde dhe me model të ri flokësh

Adriana Matoshi bëhet tërësisht bionde dhe me model të ri flokësh

Aktorja e njohur kosovare  nga Gjilani, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe ndiqet nga mijëra njerëz në rrjete sociale.

Ajo fundi ka prezantuar ndryshimin e bërë në pamje përmes një video të postuar në Instastory.

Me flokë të shkurtra e pamje të freskët, 41-vjeçarja duket në formë të mahnitshme.

” Fëmijë i lumtur’, ka shkruar aktorja në mbishkrimin e fotografisë.

Ky ndryshim erdhi pasi që Ardiana u kthye nga pushimet në të dashurinë e saj, Keith.

Ardiana tashmë përveç si aktore është edhe deputete e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvëndosje./Insajderi.com