Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen, merr dhuratë speciale nga bashkëshorti

Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen, merr dhuratë speciale nga bashkëshorti

Mbrëmjen e djeshme Afërdita Dreshaj ka festuar ditëlindjen e 33-të me bashkëshortin e saj.

Ai i ka bërë një surprizë të cilën Afërdita e ka publikuar në Instagram dhe më pas kanë kaluar mbrëmjen së bashku por jo vetëm kaq.

 

Jakub ka postuar në Instagram disa foto me Afërditën dhe ka një urim special për të.

“Gëzuar ditëlindjen për njeriun special që po i sjell shumë gëzim zemrës sime. Jam falenderues për çdo moment që kalojmë bashkë dhe shpresoj që lumturia jonë mos të mbarojë asnjëherë”- ka shkruajtur ai.