Afërdita Dreshaj ka një kërkesë për fansat

Afërdita Dreshaj ka një kërkesë për fansat

Ka kohë që është distancuar nga muzika dhe modelimi, por Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Modelja shtatlartë, madje vjen si gjithnjë atraktive me pozat e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të nxjerrë nga arkiva, ndërsa shfaqet atraktive, ku shkruan: Më ktheni në plazh… Sa nga ju e ka marrë malli për verën?