Afro 19 mijë euro nata për vilën – Rita Ora nuk kursehet aspak për pushimet afër bregdetit shqiptar

Afro 19 mijë euro nata për vilën – Rita Ora nuk kursehet aspak për pushimet afër bregdetit shqiptar

Rita Ora ka shpenzuar  136 mijë euro për pushime 1-javëshe në një vilë luksoze në Korfuz me të dashurin e saj të ri, njofton Insajderi.

Këngëtarja, 29 vjeçare dhe i dashuri i saj Romain Gavras, 39 vjeçar, po qëndrojnë në vilën luksoze prej 19 mijë euro për një natë me disa të tjerë nga familja e saj që qëndrojnë në vilën më shtatë suita.

Vila e izoluar e quajtur Ultima Corfu ofron intimitet të plotë në frontin e detit dhe pamje nga 180 shkallë të bregdetit grek dhe shqiptar.

Prona 1000 metra katrorë mund të akomodojë deri në 14 persona në të shtatë suitat, secila prej tyre përmban dhomën e gjumit të vet me garderobë dhe banjo.

Më poshtë disa foto të vilës luksoze. /Insajderi.com

The villa has 180 degree views of the Greek and Albanian coastThe villa has 180 degree views of the Greek and Albanian coastThe villa has 180 degree views of the Greek and Albanian coast

The villa has an outdoor living feelThis is a two-level infinity poolThe dining room opens out onto the terraceThe kitchen has a huge granite islandA seating area looks out onto one of the poolsThe villa is beautiful at night