Akil Gjakova bëhet baba për herë të parë

Akil Gjakova bëhet baba për herë të parë

Xhudisti i njohur kosovar, Akil Gjakova, është bërë baba për herë të parë, njofton Insajderi.

Kampioni i Evropës në xhudo dhe bashkëshortja e tij, Suela Muminovic, janë bërë prindër të një djali.

Çifti e kanë pagëzuar me emrin Mali.

Sportisti 25-vjeçar i ka dhënë fund beqarisë vitin e kaluar./Insajderi.com