Akoma pa mbushur një muaj jetë, djali i Gold AG bëhet me Instagram

Akoma pa mbushur një muaj jetë, djali i Gold AG bëhet me Instagram

Në nga tendencat e të famshmëve tanë është t’u hapin llogari në Instagram fëmijëve të tyre.

Sigurisht, këto llogari janë nën menaxhimin e prindërve, e tani së fundmi, Gold AG ka hapur një për të birin e tij.

Guerili Agushi erdhi në jetë këtë 28 nëntor, dhe tani mund të gjeni në Instagram nën të njëjtin emër. Në llogarinë që nuk ka akoma 24 orë që është aktivizuar, i vogli numëron më shumë se katër mijë ndjekës.

Postim e para të llogarisë, mund t’i shihni më poshtë. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gueril AGUSHI (@guerilagushi)

&nbsp

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gueril AGUSHI (@guerilagushi)