Aksesorët mijëra euro të Leonora Jakupit

Aksesorët mijëra euro të Leonora Jakupit
Burimi i fotografisë: Instagram @LeonoraJakupi - Arton Humolli

Çdo paraqitje e saj shkëlqen nga glamuri! Leonora Jakupi e do të bukurën e luksozen dhe kjo duket.

Këngëtarja këtë vit ishte shkëputur nga muzika, duke qëndruar në vilën e saj në Brezovicë gjatë vetë-izolimit, por fund vitin e përmbylli me disa paraqitje televizive, njofton Insajderi.

E ftuar para disa ditës në emisionin “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, veshjen e saj ajo zgjodhi ta kompletonte me disa aksesorë të shtrenjtë.

Sipas llogarisë në Instagram @what.they.wearin, që identifikon rrobat dhe aksesorët luksozë, ora e saj në kyçin e dorës nga marka “Rolex”, modeli “Lady DateJust”, kushton rreth 25.400 euro.

Është ky një model që e kemi parë shpesh te të famshmet shqiptare, si Arta Elezaj, Loredana dhe Agnesa Vuthaj.

Kthehemi tek Leonora, që për veshjen e saj ngjyrë kafe zgjodhi edhe një palë vathë, nga shtëpia luksoze “Louis Vuitton” që kushtojnë 490 euro.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin)

Në një tjetër paraqitje, në disa foto të realizuara për festat e fund vitit, ajo shfaqet me një fustan të gjatë e të fryrë ngjyrë të kuqe. Vathët që zgjodhi për fustanin elegant ishte nga marka “Dolce&Gabbana” që arrijnë çmimin e 695 eurove. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin)