Aksesori më i ri i Kim Kardashian kushton sa një shtëpi

Aksesori më i ri i Kim Kardashian kushton sa një shtëpi

Kim Kardashian i takon botës së glamurit dhe diamanteve, mirëpo gjerdani më i ri i saj e çon koleksionin e saj të bizhuve në një tjetër nivel.

Ajo prezantoi varësen e re të stërmbushur me diamante në një postim në llogarinë e saj në Instagram.

Sipas Kathryn Money nga “Brilliant Earth”, varësja kushton diku nga 25,000 deri në 40,000 dollarë “në varësi të cilësisë dhe karakteristikave specifike të gurëve”.

Sa për numrin e karatëve? Ky gjerdan ka rreth 25 deri në 35 karat diamante pavé në të gjithë zinxhirin e ndërlidhur. Ajo gjithashtu përmban një bravë drejtkëndëshi për t’u bashkuar në të dy skajet.

Aksesori me porosi u krijua nga Jay Feder Jewellers. Kompania ka dyqane në Boca Raton, New York City dhe Denver. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)