Aksidentohet aktori i njohur kosovar

Aksidentohet aktori i njohur kosovar

Aktori i njohur, Muhamed Arifi, është aksidentuar sot në mesditë, përcjell Insajderi.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Fehmi Lladrovci”, njëra nga rrugët me të frekuentuara në kryeqytet.

Ky aksident ka përfunduar pa pasoja në njerëz dhe vetëm me dëme të lehta materiale.

Fotografinë nga aksidenti ku ishte i përfshirë aktori i serialit, “Fara e Flliqt”, e gjeni më poshtë./Insajderi.com