Aktor i serialit shumë të ndjekur turk ‘Çukur’ përfundon në spital me 12 qepje në kokë

Aktor i serialit shumë të ndjekur turk ‘Çukur’ përfundon në spital me 12 qepje në kokë

Aktori i njohur turk, Kubilay Aka ka përfunduar në spital, shkruan INSAJDERI.com

Kubilay që ka luajtur rolin e Xhelasun në serialin Çukur, i ka rënë të fikët në shtëpi dhe ka dëmtuar kokën.

Sipas mediave turke, Kubilay ka humbur ndjenjat në shtëpi dhe ka goditur kokën në dritare.

Ndihmën e parë ai e ka marrë nga aktori, Aras Bulut Iynemli, njëkohësisht fqinj i tij.

 

“Gjakderdhja nuk ka ndaluar derisa aktori ka shkuar në spital ku i kanë bërë 12 qepje në kokë. Skaneri i kokës nuk ka treguar asnjë anomali në trupin e aktorit”, shkruajnë mediat turke.

Tutje thuhet se doktorët i kanë bërë disa analiza dhe janë në pritje të përgjigjeve.

 

Ata dyshojnë se Aka ka një problem me sheqernat në trup./Insajderi.com