“Aktore” kënga e re e 2 Ton

“Aktore” kënga e re e 2 Ton

Këngëtari i njohur, 2 Ton ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Aktore” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Nego.

Tekstin dhe melodinë e ka bërë vet reperi, kurse klipi i është besuar N’pik Creative.

Që në minutat e parë të lansimit, “Aktore” ka filluar të pëlqehet nga audience./Insajderi.com