Aktorët e ”ShPK Nazi vijnë me një serial të ri

Aktorët e ”ShPK Nazi vijnë me një serial të ri

Në kanalin Youtube është publikuar një “trailer” i një serial të ri, ku protagonist janë aktorët e serialit “ShPK Nazi”.

Seriali titullohet “Fara e fliqt” dhe do të jepet në Klan Kosova dhe në Youtube në kanalin e tyre zyrtar.

Seriali me Muhamet Arifin dhe Edon Bërvenikun në rolet kryesore do të transmetohet një herë në javë, për një periudhe 15 javore./Insajderi