Aktori 68 vjeçar “çmendet” pas Selena Gomez

Aktori 68 vjeçar “çmendet” pas Selena Gomez

Bill Murray, aktori i famshëm amerikan ka thënë për mediat se e kishte gjykuar gabim aktoren e këngëtaren Selena Gomez para se ta njihte personalisht.

Ai së fundmi ka punuar me të në filmin The Dead Don’t Die, ndërsa ka thënë se ka nisur t’i pëlqejë shumë aktorja.

“U mësova ta pëlqeja”, ka thënë 68 vjeçari për revistën People. “Ajo më doli të ishte ndryshe nga që e mendoja. Më pëlqen shumë”, ka thënë Murray.

“Nëse do të ishte nëna ime gjallë, do ta qoja në shtëpi dhe do i thoja, “nënë, dua që ta takosh Selenën”, ka thënë me shaka Murray.