Aktori i filmave të njohur qëllohet për vdekje

Aktori i filmave të njohur qëllohet për vdekje

Aktori Eddie Hassell, i cili njihet për rolet e tij në “Surface” dhe “Devious Maids”, u vra të dielën në Teksas, shkruan CNN, njofton Insajderi.

Ai ishte 30 vjeçar. Menaxheri i Hassell konfirmoi vdekjen e tij për “Variety” të dielën.

Policia në Grand Prairie, Texas, tha në një njoftim për shtyp se ata iu përgjigjën rastit në 1:50 të mëngjesit me kohën lokale të dielën në mëngjes dhe gjetën që Hassell të vuante nga plagë të dukshme me armë zjarri.

Deklarata tha që policia dha ndihmë dhe më pas transportoi Hassell në një spital, ku u shpall i vdekur.

Motivi është nën hetim, tha policia, duke shtuar se një makinë u mor nga vendi i ngjarjes.

Policia po kërkon ndihmë për të identifikuar një të dyshuar ose të dyshuar dhe po ofron një shpërblim deri në 2,500 dollarë për informacionin që çon në një arrestim.

Hassell gjithashtu u shfaq në “The Kids Are All Right”, në të cilin luanin Julianne Moore, Annette Bening dhe Mark Ruffalo. /Insajderi.com