Aktori shqiptar tregon që gjithë jetën e ka dashur Tunën

Aktori shqiptar tregon që gjithë jetën e ka dashur Tunën

Ka vite që Altuna Sejdiu nuk është beqare, por kjo nuk e ka ndaluar komedianin, Irgen Çela që të shpreh sonte publikisht dashurinë për të.

Ai derisa iu desh të përzgjedh mes 14-fytyrave të njohura publike shqiptare kur u pyet se në cilën prej tyre ka pasur dashuri, zgjodhi këngëtaren, Altuna Sejdiu.

SHIKO EDHE > Ermal Mamaqi me Xhodën në “Review”, eskalojnë kur flasin për yjet e estradës shqiptare

Çela i është përgjigjur edhe shumë pyetjeve tjera ‘të nxehta’ të cilat mund t’i  gjeni në videon më poshtë.

“Review” është prodhim i Gazetës Insajderi i cili transmetohet çdo të shtunë në TV Dukagjini nga ora 20:10.

Emisionin e plotë mund ta gjeni edhe në kanalin zyrtar të “Review” në GjirafaVideo dhe në YouTube.

/ © Insajderi /