Aktori tregon përvojën e keqe lidhur me Botox

Aktori tregon përvojën e keqe lidhur me Botox

Oliver Hudson ka provuar disa trende të diskutueshme të bukurisë.

Aktori, 44 vjeç, i tha motrës Kate Hudson gjatë një episodi të podcastit të tyre “Sibling Revelry” se ai ka provuar të ashtuquajturën maskë vampirësh, si dhe Botox dhe ishte më shumë sesa për të cilin kishte pazar.

“Unë hyra dhe kisha gjak të shpërndarë në të gjithë fytyrën dhe ata më bënë gjilpëra dhe në fund një laser. Dhe pastaj mjeku i propozoi, ‘Le të provojmë Botox.’ Dhe unë pranova” tha Hudson. ”

“Ai më tha” Thjesht më beso “dhe ai vendosi Botox në fytyrën time dhe unë nuk ndieva asgjë”.

A “Dy ditë më vonë po tentoja të bëj një shprehje në pasqyrë dhe një vetull shkon lartë në vijën time të flokëve. Unë u tmerrova ‘Çfarë po ndodh? ‘”

“Unë e thirra atë menjëherë mjekun, ‘ Jason, ti më shkatërrove jetën time! “”

Hudson u kthye te mjeku, i cili shtoi më shumë botoks për ta “qetësuar”, por dukej se e bënte edhe më keq shprehjen e tij.

“Dukej çmenduri,” tha ai. “Unë dukesha si një horr.”

Pavarësisht nga përvoja e tij fillestare negative, Hudson thotë se mund ta bëjë përsëri.

“Unë nuk kam një stigmë në lidhje me të. Kam kaq shumë rrudha të thella ”, tha ai./Insajderi.com

Burimi: PageSix