Aktori tregon se si babai i tij vdiq kur ishte duke bërë dashuri me nënën e tij

Aktori tregon se si babai i tij vdiq kur ishte duke bërë dashuri me nënën e tij

Matthew McConaughey është shprehur hapur për vdekjen e babait të tij, duke zbuluar se ai vdiq nga një sulm në zemër ndërsa ishte duke pëjetuar kulmin e pasionit.

Matthew, 50 vjeç, po përgatitet të botojë kujtimet e tij, për librin e tij të ardhshëm, Greenlights, i cili premton të japë një përshkrim të hollësishëm të jetës së tij deri më tani.

Libri besohet që do të flasë për një incident ku ai u arrestua ndërsa ishte i zhveshur dhe tregon ngritjet dhe uljet e karrierës së tij në Hollyëood.

Sidoqoftë, ai gjithashtu dha detaje në lidhje me momentin pikëllues kur zbuloi se babai i tij, James Donald McConaughey, vdiq.

“Më thirri mamaja. Dad Babai yt vdiq. ’Gjunjët e mi u dridhën. Nuk mund ta besoja”.

“Ai ishte babai im. Askush ose asgjë nuk mund ta vriste. Veç mami”.

“Ai gjithmonë më kishte thënë mua dhe vëllezërve të mi,‘ Djema, kur të shkoj, do të jem duke bërë dashuri me nënën tuaj. ‘ Dhe kjo është ajo që ndodhi. Ai pati një sulm në zemër kur arriti orgazmën ”.

Babai i Mattheë, James, vdiq në moshën 63 vjeç në 1992 kur ylli ishte në fillim të të 20-ave./Insajderi.com

Burimi: Mirror