Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të parë

Lea Michele është bërë nënë për herë të parë.

Ish-aktorja e serialit të famshëm “Glee”, 33 vjeçare dhe bashkëshorti i saj Zandy Reich mirëpritën një djalë me 20 gusht, zbulon një burim për revistën PEOPLE, transmeton Insajderi.

“Të gjithë janë të lumtur dhe të shëndetshëm dhe janë jashtëzakonisht mirënjohës,” – thotë burimi.

“Ai ka qenë një foshnjë lehtë deri më tani,” – shton burimi për fëmijën e parë të Michele dhe Reich.

PEOPLE po ashtu konfirmoi se çifti e quajti djalin e tyre Ever Leo. /Insajderi.com

Lea Michele Pregnant, Expecting First Child with Husband Zandy Reich |  PEOPLE.com