Aktorja e njohur mirëpret në jetë fëmijën e saj të parë

Aktorja e njohur mirëpret në jetë fëmijën e saj të parë

Emma Roberts ja sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, një djalë. Ajo dhe i dashuri i saj, Garret Hedlund u bënë prindër për herë të parë.

TMZ dhanë lajmin të parët, me shumë burime që zbuluan se aktorja kishte sjellë në jetën djalin me datë 27 dhjetor në Los Angeles, njofton Insajderi.

Sipas TMZ, djalit ia lanë emrin Rhodes dhe bashkë më nënën janë në gjendje shumë të mirë shëndetëosore.

Në anën tjetër, aktorja nuk ka reaguar ende në rrjetet e saj sociale. /Insajderi.com